• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Producentët Zzap n Chriss zbulojnë një tjetër këngëtare seksi, ja cila është ajo

Labeli ” On records”, i cili menaxhohet nga producentët e suksesshëm kosovarë, Zzap n Chriss kanë zbuluar një tjetër këngëtare seksi. Menaxheri i tyre, Met Alshani ka publikuar një foto të re të saj dhe ka premtuar se ajo do të publikojë së shpejti këngën e saj. Në labelin On Records bëjnë pjesë, Kida, Mozzik, Getinjo, Baby Gee, etj.

image