• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Qëllohet në studio Usher dhe ‘Rich The Kid’, zbuloni detajet

Ditën e djeshme këngëtari i njohur Usher dhe ‘Rich The Kid’, kanë qenë së bashku në studion e tyre duke punuar për projektet muzikore që pritet të sjellin së shpejti, por ngjarja që ka ndodhur i ka tronditur të gjithë.

Sipas ‘Hollywoodlife’, ata janë qëlluar me armë deri në 10 herë, por fatmirësisht asnjë prej tyre nuk u lëndua. Autorët e kësaj ngjarje janë larguar menjëherë nga vendi, megjithatë investigimet për t’i zbuluar kanë filluar.

Sipas mediave të huaja dyshohet se ata kanë pasur shënjestër ‘Rich The Kid’.

Ende nuk dihet motivi i kësaj përplasjeje që tërhoqi vëmendjen e të gjithëve, por pritet të zbulohet në ditët në vazhdim./revistawho.com