• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Rikthehet Argjentina Ramosaj, kështu do të duket në klipin e ri

Me ardhjen në jetë të djalit të saj, Nohan Argjentina Ramosaj u shkëput për disa kohë nga muzika. Me rritjen e Nohanit, Argjentina është tashmë gati për t’u kthyer në muzikë. Pak javë më parë ajo u pa në studio duke regjistruar këngën e re, e cila është gati dhe pritet të publikohet shumë shpejt. Argjentins ka publikuar trailerin e këngës e cila pritet të jetë baladë /revistawho.com

https://www.instagram.com/p/BQiZuSshXFA/