• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Rina Balaj nuk do të martohet fare nëse nuk duket kështu në ditën e saj më të rëndësishme

Prej kohësh reperja e njohur, Rina Balaj ka treguar se është në një lidhje dashurie me SinBoy. Ajo ka ndarë me ndjekësit momentet më pikante pranë tij dhe ka zbuluar se tashmë bashkëjetojnë bashkë.

Përveç këtyre detajeve, Rina ka publikuar pak më parë një foto ku ka treguar se si dëshiron të duket në ditën e saj të dasmës.
“Nëse nuk dukem kështu kur të martohem, atëherë nuk do martohem”, ka shkruar Balaj krah postimit të fundit në ‘Instastory’.
Nuk dihet nëse martesa është në planet e afërta të Rinës, megjithatë pak kohë më parë në një lidhje direkte me programin ‘Ftesë në 5’, reperja tregoi dëshirën e saj të madhe për të pasur shumë fëmijë./revistawho.com