• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Rita Ora kapet ngushtë, i ngrihet fustani në mes të mbrëmjes dhe zbulon më shumë seç duhet

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora është shpesh në qendër të mediave për shkak të veshjes së saj. Stili ekstravagant e bën të tërheqë vëmendje dhe ndonjëherë ta lërë në ‘baltë’. Së fundmi teksa ka kaluar në tapetin e kuq, të festës së ‘Cartier’, Rita zgjodhi të veshë një fustan të gjatë të tejdukshëm. Por teksa këngëtarja ishte duke ecur fustani u ngrit nga era duke i zbuluar më shumë seç duhej.


Kjo nuk është hera e parë që i ndodh, pasi edhe në ceremoninë e çmimeve “British GQ”, fustani i saj u gris papritur në pjesën e gjoksit./revistawho.com