• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Roza Latin e ka marrë malli për këtë moment dhe i japim të drejtë

Roza Lati është një nga vajzat më energjike të ekranit, e çiltër dhe pa komplekse. Së fundmi ajo është bërë pjesë e serialit “Nina”, ndërsa në këtë kohë me temperatura të ulta ka kujtuar se çfarë ka bërë një vit më parë.

Me një foto me rroba banje, ku duken qartë muskujt e barkut dhe trupi i palestruar, Roza shkruan se kjo ishte ajo çfarë po bëntë më 14 tetor të vitit 2020.

Dhe i japim të drejtë! Ku ka më mirë se të jesh afër detit!