• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

‘Rubi’ bëhet gjyshe, aktorja e famshme poston foton e shumëpritur

Aktorja e famshme Barbara Mori, e njohur për rolin e saj ‘Rubi’, është bërë gjyshe dy muaj më parë. Së fundmi aj ka postuar foton e saj të parë me mbesën e saj, Mila dhe ka marrë shumë pëlqime. Barbara Mori është vetëm 39 vjeç dhe është një nga gjyshet më të bukura në botë.