• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Rudina Dembacaj është thjesht e dashuruar: Çdo përgjigje shtëpie te Marku

Kanë kaluar vetëm pak javë nga dasma e saj me Mark Frrokun dhe Rudina Dembacaj i është kthyer jetës së saj të përditshme. Një përditshmëri ama, që duket se si kryefjalë ka vetëm atë, dashurinë e jetës së saj, Mark Frrokun, bashkëshortin e saj. Dhe këtë e kuptojmë fare mirë nga gjeste të vogla si ky që vetë Rudina ka zbuluar në një komunikim me fansat. Dikush e ka pyetur Rudinën që t’i sugjerojë një emër për djalin dhe shkurt fare ajo ka gdhendur vetëm një emër MARK.

Një gjë, që pak gra do e bënin, por që flet shumë. Rudina dashuron çdo gjë të bashkëshortit të saj dhe emri qenka një ndër gjërat e preferuara të saj. Është emër i bukur apo jo?/revistawho.com