• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Samanta dhe Kylie Jenner kombinohen më së miri

Në një postim të bërë në rrjetin social “Snapchat”, këngëtarja e njohur Samanta ka treguar se është kombinuar më së miri me yllin e “Keeping Up with the Kardashians”, Kylie Jenner.

Samanta, e cila së shpejti pritet të nxjerrë projektin e saj më të ri muzikor, në foton e postuar shihet të ketë veshur një fustan të ngjashëm me Jenner. “Matchy-matchy”, shkruan sipër postimit të saj këngëtarja.

Mbrëmjen e kaluar, Samanta ka kënaqur të gjithë ndjekësit e saj në rrjetet sociale, duke treguar se së shpejti do të sjellë në treg projektin e saj më të ri muzikor të titulluar “Si Ai”. Edhe kjo këngë e re mban vulën e kompozitorit tashmë të njohur për publikun shqiptar, Alandy./TopAlbaniaRadio

samanta1