• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme

Sara dhe Lori 6200 euro veshje për një natë

Sara dhe Lori kanë qenë pjesë e një ditëlindjeje private dhe kanë publikuar foto nga mbrëmja speciale, ku veshjet kanë marrë më shumë komente se çdo gjë tjetër.

Faqja Albanian Street Style ka zbuluar edhe shifrat e shpenzuara për to, kur interesi për vlerat marramendëse që shpenzojnë personazhet e njohur nxisin gjithmonë kuriozitetin e ndjekësve.

Vlera e kostumit Dolce Gabbana të Lorit dhe këpucët-shapka Amina Muaddi që ajo ka veshur kapin shifrën e 4990 euro.


Ndërsa Sara u vesh me një fustan të The Attico që kap vlerën e 1220 eurove.

Në total motrat Hoxha, harxhuan për t’u dukur bukur në një natë rreth 6200 euro./revistawho.com