• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Sara ka një problem në javët e fundit të shtatzënisë dhe në ‘ndihmë’ i vjen vetëm Ledri

Sara Hoxha dhe Ledri Vula pritet të bëhen prindër shumë shpejt. Sipas mediave në Kosovë, vogëlushja pritet të vijë në jetë gjatë muajit nëntor. Mirëpo në javët e fundit duket se Sara po has në një problem që i ndodh të gjitha femrave në shtatzëni. Ajo nuk po gjen dot rroba të përshtatshme dhe në ndihmë i vjen menjëherë partneri me rrobat e tij. Sara ka zgjedhur të veshë rrobat e gjera të reperit, me të cilat duhet të ndihet shumë rehat.

“Vetëm atletet nuk janë të tijat dhe kjo (të veshurit rrobat e Ledrit)ka qenë një shpëtim për mua së fundmi!”, shkruan Sara në një postim të fundit.