• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme, Moti

Shijoni diellin edhe sot, moti për ditët në vazhdim

Edhe dita e sotme do të kushtëzohet nga moti i qëndrueshëm në të gjithë vendin. Temperaturat do të mbeten të njëjta me ditën që lamë pas. Nga mesdita e deri pasdite maksimumi i temperaturave do të jetë 20 gradë celsius, ndërsa minimumi do mbetet në vlerat 4 apo 5 gradë celsius gjatë mbrëmjes. Kthjellime dhe vranësira kalimtare do ketë në ditët në vazhdim, ndërsa temperaturat do mbeten njësoj./revistawho.com