• youuinsttaaffccbb
TEST
2, Breaking News, Instant Articles, Lajme

Si është pasditja e Bietës me Kroin? Moderatorja ndan pozat më të ëmbla me të voglin e saj

 

Fundjava kalohet gjithmonë pranë njerëzve më të dashur dhe këtë ka treguar edhe moderatorja e njohur, Bieta Sulo me postimin e fundit në ‘Instagram’.
Ajo ka ndarë me ndjekësit disa nga pozat më të ëmbla të shkrepura në ambientet e shtëpisë pranë Kroit dhe Albanit.
“Pasdite në shtëpi”, ka shkruar Sulo krah fotove të ndryshme ku shfaqet e përgjumur me vogëlushin.
Me siguri pas angazhimit të përditshëm të Bietës në ‘Ftesë në 5’, këto duhet të jenë momentet më shplodhëse për të./revistawho.com