• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Skandal me çiftin Beckham, Victoria tapë “lag” pantallonat (foto& video)

 

2CAA77D200000578-3245259-Somebody_to_lean_on_Victoria_Beckham_clung_on_tight_to_her_husba-a-26_1443002313963

Mediat amerikane këto ditë janë duke përfolur një krizë midis çiftit të famshëm David dhe Victoria Beckham. Thashethemet nisën pasi u pa që Vicky seriozja kishte fshirë të gjitha tatuazhet nga trupi që i dedikoheshin bashkëshorti. Mirëpo një tjetër skandal që ndodhi me çiftin i thelloi më shumë këto dyshime. Këngëtarja është shfaqur “tapë” në inagurimin e dyqanit të saj më të ri. Siç mund ta shihni edhe vetë në video, ajo mezi mbahet tek krahu i të shoqit, teksa futbollisti duket tejet i nevrikosur. Vicktoria i la pantallonat e lagura, e amerikanët shkruajnë se ajo ka urinuar në to për shkak të pijes. Veç kësaj mendohet se ajo është rrezuar në tokë e David është ulur ta ndihmojë pasi rrobat e zeza të të dyve janë me shenja të dukshme pluhuri. Këto ndodhi të ditëve të fundit kanë bërë që vëmendja e të gjithë botës të kthehet tek çifti i famshëm britanik më shumë se kurrë. Me siguri shumë shpejt do të dëgjojmë sërish të flitet për ta.

https://www.youtube.com/watch?v=BJuNKx63kMg