• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Stilisti i njohur bën deklaratën e fortë: Cozman më jepte lekë për t’i blerë të brendshme Tunës 

Ndonëse po bëjnë vite të ndarë, dyshja Tuna dhe Cozman vazhdojnë të zgjojnë shumë reagime. Stilisti Niko Komani ka zbuluar një sekret që askush nuk e dinte më herët për dy ish te dashuruarit në ‘Late Night Show’. Ai ka rrëfyer se gjatë kohës që ka bashkëpunuar me Tunës, kujdesej për çdo detaj, deri tek ato më të voglat.  Mirëpo kur ra fjala tek të brendshmet, Niko deklaroi se i financonte reperi Cozman./revistawho.com

Pjesë nga intervista:

Niko Komani: Po edhe brekët ia çoja unë Tunës. Tuna më la një hapësirë që askush momentalisht nuk ma ka lënë. Më tha më merr dhe bëj çfarë të duash, thjesht më shkëlqe. Dhe kur të thotë një njeri këtë normalisht që edhe brekët të bezdisen kur i zgjedh vetë. Nëse nuk je tek brekët që unë dua nuk mund të punojmë bashkë.

Kastro Zizo: Po kush do ia shihte brekët? Vetëm ai që e kishte

Niko Komani: Po pra se ai mi jepte lekët që ti merrja brekë të bukura.

Kastro Zizo: Kush ishte i dashuri i Tunës?

Niko Komani: Ishte Cozman

Kastro Zizo: Ai t’i jepte lekët?

Niko Komani: Mi jepte lekët? Se ngjan pak keq se ata punonin bashkë. Rastisja i merrja dhe nga Tuna, por tek Cozman isha lal më duhen lekët për të blerë gjërat.