• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

SURPRIZË/ Dua Lipa vjen në Prishtinë, ja kur do të mbahet koncerti i saj

U akuzua se kërkoi të paguhej për të marrë pjesë në 10-vjetorin e Pavarësisë së Kosovës, por e vërteta paska qenë ndryshe. Edhe pse Dua Lipa nuk mundi të ishte e pranishme në koncertin e 17 shkurtit më Kosovë, ajo përcolli urimin për gjithë bashkëkombasit e saj, në të cilin ajo njoftoi ardhjen e saj në Shqipëri.

Midis të tjerave Dua ka shkruar “Ju dua, shihemi këtë vit”.

Por dita kur artistja do performojë për fansat e saj në atdhe qenka edhe më e afërt nga sa mendonim.

Këngëtarja ka publikuar intenerarin dhe datat e turneut të saj në Europë. Data 10 gusht do ta gjejë Duan në Prishtinë,  ku do do të mbahet një koncert madhështor.