• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Tifozi më i bukur që keni parë këto ditë është Londoni, vogëlushi na merr edhe një herë tjetër vëmendjen

Ditën e djeshme u luaj ndeshja Shqipëri-Francë, e cila përkoi me inagurimin e stadiumit të ri “Air Albania”. Edhe pse ndeshja nuk shkoi siç pritej, në fytyrat e të gjithëve shihej entuziasti për stadiumin e ri, i cili ishte mjaft modern. Në mesin e shumë tifozëve, pa dyshim më i bukuri është London. Vogëlushi i Sarës dhe Ledionit ka fituar zemrat e të gjithëve me ēmbëlsinë e tij, por dje dukej akoma dhe më bukur i veshur si një tifoz i zjarrtë. London është një nga vogëlushët që vishet më bukur në ‘Instagram’ dhe kjo nuk është aspak çudi, duke qenë se Lori dhe Sara janë dy vajza mjaft të ndjekura për stilin e tyre.