• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Transformohet Madonna, këngëtarja zhgënjen të gjithë fansat

Madonna njihet për ndryshimet e saj të shumta në fytyrë dhe në trup. Së fundmi këngëtarja 60-vjeçare ka bërë një ndërhyrje të re që ka zhgënjyer totalisht fansat e saj. Ajo ka performuar bashkë me djalin e saj në New York dhe të gjithë kanë vënë re një ndryshim në të pasmet e saj. “Po mendoj se ka vendosur implant në të pasme. Duken shumë false në fakt”, – ka thënë një nga fanset e saj. Ky ndryshim ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve dhe nuk mund të kuptohet nëse bëhet fjalë për një ndërhyrje apo thjesht një editim në video. /revistawho.com