• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Tuna shkon pas Cozmanit në Londër

tun 12049308_1043945958963225_850314552171178675_n

Me të përfunduar ditët e pushimit me familjen në Turqi, Tuna u nis drejt Londrës. S’ka pak ditë që doli lajmi për ndarjen e saj nga i dashuri Cozman, mirëpo zyrtarisht asnjëri prej të dyve nuk folën. Ata as nuk e pohuan por as nuk e mohuan ndarjen. E ndërsa Tuna “nxihej në plazhet e Turqisë, Cozman u kthye në Londër pranë familjes së tij dhe u tha se shkoi për të përballuar dhimbjen. Mirëpo duket se kjo e ka “trembur” Tunën, e cila ndoshta po ndjen frikë se mund ta humbasë përgjithmonë. Siç raportojnë mediat kosovare, këngëtarja është nisur drejt Londrës, për të qenë pjesëmarrëse në një aktivitet i cili mund të jetë edhe një justifikm. nuk dihet ende nëse çifti është takuar, por priten lajme prej tyre.

Leave a Reply