• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Tyga i blen një dhuratë luksoze Kylie Jenner-it. Zbuloni për çfarë dhurate bëhet fjalë…

Reperi Tyga i ka blerë një dhuratë të dashurës së tij Kylie Jenner. 26 vjeçari postoi në instagram foton e Kylie-t e cila kishte vendosur një varëse me mbishkrimin prej diamanti  “T RAWW” (pseudonim i emrit të Tyga-s). Në përshkrimin e fotos, Tyga shkruajti “Më ndjej.” Edhe pse kohët e fundit sipas burimeve Tyga ka pasur probleme me pasurinë e tij, ai nuk u kursye për t’i blerë të dashurës së tij një varëse me mbishkrim diamanti. Tyga dhe Kylie janë njohur që në 2011 dhe e vazhdojnë lidhjen e tyre. Madje reperi i ka kushtuar një këngë Kylie-t të quajtur: “Stimulated”.

15032771_615865791949236_5017107438382772506_n

Foto e postuar nga Tyga në instagramin e tij