• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Tyga ndahet nga Kylie Jenner, lidhet me sozinë e saj?!

Zërat se reperi Tyga dhe e vogla e familjes Kardashian, Kylie Jenner janë ndarë duket se janë të vërteta. Djaloshi është fotografuar në një qendër tregtare në Beverli Hills krah një bukurosheje, e cila është sozia e Kylie-t. Val Mercado është shumë e njohur në Instagram për ngjashmërinë që ka bukuroshen Kylie.

Nuk na besoni, shikoni fotot mëposhtë: