• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme, Pikante sot

Valbona Selimllari vishet nuse për herë të dytë dhe rezultati është WOW

Miss-i legjendar i Shqipërisë, Valbona Selimllari është shfaqur së fundmi në një set fantastik fotosh e veshur si nuse. Fotot e realizuara nga Egest Xhoga, me grim dhe flokë të kuruara nga Lili Ismaili janë pjesë e fushatës publicitare që kjo e fundit po realizon për sallonin e saj “Lili Sposa”. Kjo nuk është hera e parë që Valbona pozon për një firmë nusërie. Më herët ajo ka qenë nusja e nderit në sfilatën e “Geraldina Sposa” dhe megjithëse kanë kaluar shumë vite nga ajo sfilatë asgjë nuk ka ndryshuar tek Selimllari. Të gjitha fotot sjellin imazhin e pastër të Borëbardhës sonë, që deri tani askush nuk ka mundur t’ia zbehë shkëlqimin. Valbona vijon të mbetet një super yll!

15578379_1395202960490029_7183054702052532613_n 15589779_1395872197089772_8106966024480935920_n 15420821_1397390326937959_7681844710775477125_n 15578442_1398264130183912_7787051796195776983_n