• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

VIDEO +16/ Pamje të rënda, shikoni çfarë i bën dadoja 4-vjeçarit të sëmurë

Pamje të rënda janë filmuar nga një kamera e fshehtë që prindërit e një 4­vjeçari kishin vendosur në shtëpi për të mbikëqyrur sjelljen e dados së djalit. Në video shihet se si dodoja e keqtrajton djalin, një fëmijë me sindromën Down, probleme me zemrën dhe epilepsi. Pas pamjeve tronditëse prindërit kanë denoncuar dadon dhe tashmë do të merret drejtësia me të. Ngjarja është regjistruar në SHBA.

https://www.youtube.com/watch?v=CLUaJVYqrX8