• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Video/ A po bëhet baba Majk?! Ja reagimi i reperit kur e pyesin

Po përflitet kohët e fundit se reperi Majk do të bëhet baba. Ai dhe e dashura e tij, Majlinda thuhet se do të bëhen prindër, por asnjëri prej tyre se pohon këtë fakt. Për më shumë shihni videon e mëposhtme realizuar nga Prive: