• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme, Në shtëpinë e...

VIDEO / Brenda shtëpisë bibliotekë të Arjan Konomit: Do rikthehem në media

Në programin përmbyllës “Lart e Poshtë” në “RTSH1-HD” solli intervistën me gazetarin dhe opinionistin Arjan Konomi. Kamera e “Pasditja ime” u fut brenda shtëpisë së tij për të sjellë një intervistë të gjatë, nga ku mësuam se Arjani ka në plan t’i rikthehet medias aktive me nisjen e sezonit të ri. Ai sakaq foli për librin e tij të parë, një përmbledhje e gjashtë biografive të njerëzve që kanë frymëzuar botën. Për më shumë ndiqni intervistën. / revistawho.com