• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Video/ Ja traileri i “Pirateve të Karaibeve”

“Piratët e Karaibeve: Njerëzit e vdekur nuk tregojnë përralla”, do të prezantohet në vitin 2017. Traileri i filmit është publikuar në YouTube dhe ka marrë menjëherë miliona shikime. Johnny Depp, ose siç njihet ndryshe si kapiteni Jack Sparrow, duket se ka humbur në det. Ndërkohë kapiteni Salazar rolin e të cilit e interpreton, aktori Javier Bardem është duke e kërkuar gjithandej Sparrow.