• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

VIDEO/ Kaloi fundjavën me burrin jashtë Shqipërisë, Blerina Bombaj e gjen shtëpinë të mbushur me mesazhe dashurie

Blerina Bombaj dhe bashkëshorti i saj vendosën që fundjavën ta kalonin në Janinë. Kur u kthyen në shtëpi ata i priste një surprizë nga vajza e tyre e cila e kishte mbushur shtëpinë me letra dhe tullumbaca ku i shprehte dashurinë mamit dhe babit. “Nëse keni pak kohë të ndiqni këtë video, ju ftoj të relaksoheni me fantazinë e një fëmije, që e ka marrë malli për dy ditët që ne ishim në Janinë dhe na bëri një “surprizë” kur u kthyem me aq shumë mesazhe dashurie të shkruar në tullumbace”, -shkruan Blerina./revistawho.com