• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme, Pa kategori

Vlashenti qenka më shumë se shpirti binjak i Dojnës dhe ca këshilla për lidhjet e “fshehta”

Para nisjes së “Fun Club”, Dojna Mema ka zbuluar disa gjëra pikante, të cilave u ka shtuar disi dozën kohëve të fundit. Ajo është treguar e hapur për çdo kuriozitet në lidhje me Vlashentin duke thënë se “Ai është gjithçka e bukur në një njeri, kështu që ma do mendja edhe shpirti im binjak”, ka treguar Dojna, e cila po shijon nektarin e dashurisë.


Ndërsa jo më pak e vërtetë është treguar për lidhjet e fshehta ku bie dakord që në fillim, ca gjëra duhet t’i mbash vetëm për vete.

Në fund moderatorja ka zbuluar se është shumë e lumtur që po rikthehet me një emision në Top Channel. Ju është dukur dhe juve shkëputje e gjatë? Epo, kanë qenë vetëm 4 muaj!/revistawho.com