• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Zayn dhe Gigi janë ndarë? Ja fotot që tregojnë të kundërtën

Javët e fundit po përflitet se Zayn Malik dhe Gigi Hadid i kanë dhënë sërish fund marrëdhënies së tyre. Dyshimet u ngritën pasi dyshja nuk kanë publikuar asnjë fotografi pranë njëri-tjetrit në rrjete sociale muajt e fundit. Madje në mediat rozë së fundmi është raportuar se ata po qëndrojnë të ndarë që nga muaji nëntor dhe se Zayn nuk e ndjek më Gigi-n në ‘Instagram’.

Por me sa duket kjo është vetëm një mënyrë që dyshja kanë zgjedhur për të ruajtur intimitetin e tyre. Së fundmi “Daily Mail” ka publikuar disa foto të modeles së bashku me të motrën duke dalë nga apartamenti i Zayan. Ato shfaqeshin mjaft të lumtura duke u përpjekur të fshihnin fytyrën.

Happy days! Gigi, meanwhile, could not stop smiling as she braved the cold alongside her sister

Pas kthimit nga Italia, Gigi është ndalur menjëherë tek shtëpia e Zayn për ta takuar. A nuk është kjo një shenjë që tregon se dyshja janë ende bashkë?/revistawho.com