• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Affleck-Garner: Bashkë për hir të fëmijëve

Ata i kanë lënë pas gjithë problemet e tyrë për të festuar ditën e pashkëve si një familje e lumtur.  Ben Affleck dhe Jennifer Garner janë fotografuar teksa çonin në kishë fëmijët e tyre. E duhet thënë se në fakt ata nuk dukeshin fare sikur të ishin mes problemeve dhe divorcit. “Jemi të dy në të njëjtin mendim për atë çfarë duam për fëmijët tanë. Por, sigurisht që unë humba ëndrrën për të kërcyer me bashëkshortin tim në dasmën e vajzës”- u shpreh Jennifer, duke treguar kështu se ata janë bërë bashkë për hir të fëmijëve.