• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Cila ka qenë një ndër fjalët e para që Princ Louis ka thënë?

Duka dhe dukesha e Cambridge, Princ William dhe Kate Middleton kanë qenë të ftuar në emisionin ‘Mary Berry’s Christmas’ , ku ndër të tjera kanë treguar detaje të ndryshme për familjen e tyre.

Kate ka zbuluar fjalët e para që Princ Louis ka shqiptuar kur ka nisur të flasë. 38-vjeçarja pohoi se një nga fjalët e para të Louis ka qenë ‘Mary’ sepse në të njëjtën gjatësi me të voglin ndodheshin dhe librat e shumtë të gatimit të legjendës së kuzhinës siç e ka cituar vetë Middleton.

Kujtojmë se Kate ka tërhequr vëmendjen e të gjithë ndjekësve të pallatit mbretëror për shkak se ka lejuar që fëmijët e saj t’i shprehin emocionet në mënyrë ekspresive pa u kujdesur për rregullat e protokollit mbretëror./revistawho.com