• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme, Moti

Dita nis me diell, por ja si pritet të ndryshojnë temperaturat

Muaji mars ka nisur me diell, megjithatë temperaturat kanë vazhduar të jenë të ulëta.
Shqipëria vazhdon të jetë nën ndikimin e masave ajrore të qëndrueshme edhe përgjatë javës së parë të muajit. Ditën e sotme pritet të mbajë mot të kthjellët e me diell, teksa temperaturat do të luhaten nga 0 në 15 °C.
Fundjava pritet të sjellë ndjeshëm një ulje të temperaturave me rreshje shiu dhe dëbore në disa zona./revistawho.com