• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Donaldi i zhgënjyer nga banorët e shtëpisë: U mërzita që askush nuk e tha emrin tim

Pyetja se me kë do donin të shkonin në finale mbrëmjen e kaluar në spektaklin e “Big Brother Vip”, ka sjellë reagime të tjera brenda shtëpisë.

“U mërzita që askush nuk e tha emrin tim”, u shpreh Donaldi i cili u zhgënjye pasi asnjë prej banorëve nuk përmendi emrin e tij për të ndarë finalen.

Ai ka treguar se nuk e priste as nga Beniada dhe Monika dhe kjo gjë e ka bërë të ndihet keq./revistawho.com