• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

E tmerrshme/Maniaku masturbohet duke parë vajzat pranë stacionit të autobusit (VIDEO)

Një maniak është filmuar duke u masturbuar në publik pranë stacionit të autobusit të linjës së Tiranës së Re, pranë zonës së njohur si Pallati me Shigjeta. Ngjarja e turpshme ka ndodhur para pak momentesh dhe duket qartë që ky person e kryen veprimin e tij gjatë kohës që sheh vajzat që kalojnë aty pranë./jetaoshqejf