• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Eranda Libohova flet pa doreza, pranon se ka një këngë të sajën që nuk i pëlqen

Këngëtarja e dashur, Eranda Libohova, ka qenë e ftuara speciale mbrëmjen e kaluar në “Këndo këngën time”. Teksa ka folur gjatë dhe pa komplekse, Eranda ka pranuar se dikur ndoqi trendin e asaj çfarë ishte në treg dhe ka gabuar me zgjedhjen e një kënge. Megjithatë ajo ka shtuar se mençuria e artistit është të kuptojë vendin e tij dhe kështu ndodhi edhe me të. “Ndodh në karrierën e artistit të këndojë një këngë që se do. Ndodh në një moment të caktuar që gabon në zgjedhje ose ndjek trendin e asaj çfarë prodhohet në treg. Por zgjuarsia dhe mençuria e artistit është të kuptojë ku e ka vendin. Unë u tërhoqa shpejt, ajo këngë doli dhe mua personalisht nuk më ngjiti, nuk më pëlqeu dhe u ktheva sërish në atë muzikën që publiku është mësuar ta dëgjojë gjithmonë prej meje”, u shpreh Eranda. Zgjedhja e saj ka qenë pa dyshim shumë e drejtë pasi sot ajo është një nga këngëtaret më të pëlqyera të muzikës së lehtë dhe asaj popullore.