• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Është një pyetje që në postën e Jonidës vjen rregullisht: Kur do bësh bebin e dytë? Ja ku e keni përgjigjen!

Është e vërtetë se kur je beqare, të gjithë pyesin se kur do martohesh. Kur martohesh të pyesin se kur e ke në plan fëmijën, e kur edhe fëmija i parë vjen në jetë, nuk i shpëton dot pyetjes se kur e keni planin për fëmijën e dytë. Bota mbetet përherë kureshtare dhe s’mund të ishte ndryshe as për Jonida Vokshin, të cilëm ndjekësit e kanë bombarduar me pyetjen se kur do ta sjellë në jetë fëmijën e dytë.

Aktorja e njohur e ka marrë me sportivitet këtë gjë dhe ka thënë se kjo do të ndodhë kur të jetë gati, pra kur të rritet edhe pak Emi. Së fundmi Jonidën do ta shohim në serialin H.O.T që do të transmetohet në Tv Klan./revistawho.com