• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme

Gigi Hadid dhe Zayn Malik sërish bashkë? Faktet flasin vetë

Disa javë më parë Gigi Hadid dhe Zayn Malik shokuan publikun dhe fansat kur konfirmuan se lidhja e tyre kishte marrë fund.

Por duket se dashuritë e mëdha është e vështirë t’i harrosh dhe mbase dyshja do të rikthehen sërish bashkë. Së fundmi Zayn është kapur mat teksa ka dalë nga i njëjti hotel ku ishte duke qëndruar edhe modelja. Një fakt tjetër i cili ngre këto dyshime është se dyshja vazhdojnë ende të ndjekin njëri-tjetrin në rrjetet sociale dhe vetëm para pak ditësh Zayan i dedikoi këngë.

Burime pranë Bella Hadid kanë konfirmuar për “Hollywood Life” se është e shqetësuar për motrën e saj. Javët e fundit Bella i ka qëndruar pranë duke u siguruar që Gigi është mirë dhe e lumtur por i trembet një rikthimi me Zayn Malik.

Rezultate imazhesh për gigi zayn