• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Gjithmonë e kuruar deri në detaje, Besa rikthen trendin e viteve ’60 me foton e fundit

Me ardhjen e verës personazhet e njohur të ‘showbiz-it’ shqiptar kanë nisur të bëjnë ndryshimet e para me ngjyrën e flokëve ose modelet e tyre. Këngëtarja e njohur, Besa Kokëdhima ka ndarë së fundmi një foto të saj ku shfaqet mjaft e kuruar dhe në sy bie modeli i flokëve, i ngjashëm me atë të viteve ’60.

“Dita e flokëve rrëmujë”, ka shkruar Besa krah pozës ku nuk kanë munguar komplimentet e ndryshme nga ndjekësit dhe miqtë e saj.

Nuk dimë nëse artistja do të guxojë më shumë me ‘look-un’ e saj, megjithatë kujtojmë se deri më tani ajo është shfaqur gjithmonë mjaft tërheqëse dhe e kujdesshme përsa i përket pamjes në daljet publike./revistawho.com

View this post on Instagram

60s Bad Hair day

A post shared by Besa (@besaofficial) on