• youuinsttaaffccbb
TEST
Horoskopi, Jetë, Këshilla

Halloween-i po vjen… Nëse ende nuk e keni zgjedhur maskën, lexoni çfarë ju sugjeron horoskopi

Fundjava e ardhshme do t’ju gjejë të gjithëve jashtë duke festuar ‘Halloween’ dhe siç dihet, në këtë festë ato që i japin më shumë rëndësi dukjes janë vajzat. Për të gjitha ju goca, që ende nuk e keni vendosur çfarë të vishni, ndiqni këshillat që ju japin shenjat e horoskopit. 

Dashi (20 mars-20 prill)

Le të jemi të sinqertë! Një Dash nuk ka për ta vendosur çfarë do vesh për Halloween deri 1 orë para festës. Ju duhet një kostum mbreti/mbretëreshe, vini kurorën dhe jeni në rregull.

14627680_710814055740934_1972189030_n

Demi (20 prill-21 maj)

Të lindurit nën shenjën e Demit janë njerëz shumë krenar dhe një kostum i thjeshtë për Halloween, nuk është për ta. Nëse ke lindur nën shenjën e Demit të duhet një kostum klas dhe sexy. Pse jo një mace sexy. Kështu është veshur edhe Kendall Jenner dhe Nicole Scherzinger për Halloween.

14694809_710814222407584_1708156657_n

Binjakët (21 maj-21 qershor)

E dini se kush është armiku më i keq i Binjakëve? Pavendosmëria! Por pavarësisht pavendosmërisë suaj, ne ju vijmë në ndihmë. Duke qënë Binjak ju duhet diçka intriguese si për shembull maskat “sugar skull”.

14686458_710813959074277_1987833671_n

Gaforrja (21 qershor-23 korrik)

Gjithçka duan Gaforret është të ndihen të dashur dhe le ta pranojmë, janë njerëz që i ndryshon humori nga një çast në tjetrin. Nëse ju ka pëlqyer familja e frikshme Adams, ky është shansi juaj për t’u veshur si “E mërkura”.

14699697_710814142407592_1274060726_n

Luani (23 korrik-23 gusht)

Luanët vdesin të jenë qëndra e vëmendjes. Të lindurit nën shenjën e Luanit duhet të vishen me një kostum paksa qesharak. por edhe sexy për të cilin të gjithë kanë për të folur.

14620138_710813932407613_1408194461_n

Virgjëresha (23 gusht-23 shtator)

Të lindurit nën shenjën e Virgjëreshës janë artistë. Këtë Halloween fokusoheni tek fytyra më shumë sesa tek veshja. Pikturoni fytyrën. Shtoni xixa. Do ju bëjë të dukeni sexy dhe misterioz.

14627827_710813942407612_1310963584_n

Peshorja (23 shtator-23 tetor)

Peshoret duhet të ruajnë balancën edhe për Halloween. Bëhuni edhe të frikshëm por edhe të ëmbël. Me geta të grisura dhe fytyrën si kukull e thyer të gjithë do flasin për ju atë ditë.

14628153_710813949074278_1806771153_n

Akrepi (23 tetor-22 nëntor)

Epo është muaji i Akrepave. Duhet të shkëlqeni atë ditë. Vishuni si një shtrigë, por me detaje që do t’ju bëjnë të dukeni sexy. Fundja ju jeni vetë.

14694730_710814059074267_958051461_n

Shigjetari (22 nëntor-22 dhjetor)

Të lindurit nën shenjën e Shigjetarit vdesin për kafshët. Gjithashtu janë filozofë të lindur. Pa prit t’i bashkojmë këto të dyja bashkë dhe kostumi juaj i Halloween-it është…Njëbrirëshi. Po, bëhuni si njëbrirësh, kali mistik.

14627865_710813939074279_1795518654_n

Bricjapi (22 dhjetor-20 janar)

Bricjapët janë praktikë. E di që nuk keni nerva të pikturoni fytyrën kështu që zgjidhni një kostum të thjeshtë. Prapë do bini në sy. Nuk i shmangeni dot!

14694773_710813999074273_4788375_n

Ujori (20 janar-18 shkurt)

Të lindurit nën shenjën e Ujorit janë të pavarur. Ju pëlqen ajo çfarë janë. Kështu që vishuni si sirenë, ajo noton e lirë në oqean, ashtu siç jeni ju të pavarur dhe të lirë. Kështu është veshur edhe Kim Kardashian dhe Mariah Carey.

14794221_710814262407580_1005430006_n

Peshqit (18 shkurt-20 mars)

Emocionalë dhe misteriozë, janë dy veçori të Peshqve. Por nga ana tjetër janë kaq të ëmbël sa një kostum i frikshëm nuk do ishte për ju. Ju sugjerojmë të visheni me kostumin e një ëngjëlli.

14658172_710814155740924_1097880027_n