• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Hapja e “Vila 31 lounge”, fotografitë VIP në festën e inagurimit

Hapja e “Vila 31 Lounge” në zonën më të frekuentuar të kryeqytetit bëri bashkë në jetën e natës personazhe shumë të njohur shqiptarë. E rikonceptuar në formë dhe përmbajtje, “Vila 31 Lounge” premton të kthehet në një destinacion të preferuar për të gjithë ata që e duan muzikën e mirë dhe coctail-et e veçanta. Në festën e hapjes veç klientëve besnikë dhe miqve të grupit të ri të menaxhmentit, nuk munguan as fytyra të famshme të jetës publike. Emra si: Jonida Maliqi, Rovena Dilo, Lori Hoxha, Ledion Liço, Klodiana Shala, Ardi Asllani, Fatma Methasani, Alessio Aliaj, Inis Gjoni, Ervin Kurti, Isida Mollaymeri, Adela Xhamani, etj, u bënë pjesë e një nate plot shije e ngjyra, të kuruara me shumë dashuri nga mikpritësit. / revistawho.com

https://www.instagram.com/p/BZZYnqFgOm0/?taken-by=lorihoxha