• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Hilary Clinton një ‘fanse’ e Meghan Markle, vendos ta takojë në rezidencën e saj

Prej kohësh Meghan Markle dhe Hilary Clinton kanë treguar publikisht se janë ‘fanse’ të njëra-tjetrës. Së fundmi ish-zonja e parë ka vizituar familjen në rezidencën e tyre në Frogmore, aty ku dhe është parë se ka takuar dhe Archie-n.

Burime për ‘DailyMail’ kanë treguar se Clinton vendosi t’i vizitojë Markle dhe Harry-n pas ftesës së marrë nga dukesha e Sussex disa muaj më parë.

Hilary ka shkruar edhe në llogarinë e saj në ‘Instagram’ se është shumë e lumtur që ka arritur ta njohë Meghan dhe ta shohë nga afër të gjithë punën që ajo ka bërë me anë të organizatave të shumta të pallatit mbretëror./revistawho.com