• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Ja çfarë pëlqen Cristiano Ronaldo tek femrat

Në një intervistë për Q&A, futbollisti Cristiano Ronaldo i është përgjigjur disa pyetjeve të shkurtra nga miku i tij, Ricardo. I pyetur nëse pëlqen më shumë buzëqeshjen apo sytë, ai është shprehur se një buzëqeshje e bukur do të thotë dhe dhëmbë të bukur, ndaj do preferonte buzëqeshjen tek femrat.