• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Ja çfarë u gjet në sallën e kinemasë pas shfaqjes së filmit “50 Shades Darker”

Dita e të dashuruarve solli edhe premierën e filmit të shumëpritur erotik’ 50 Shades Darker’ si vazhdtim i ’50 Shades of Grey’. Kinematë nëpër gjithë botën ishin të mbushura me cifte të interesuar për të parë filmin. Por aty patjetër do të ketë pasur edhe persona beqarë dhe këtë e dëshmon edhe fotoja e poshtme. Në një kinema të Amerikës ishte gjendur një trangull që më pas fotografia u postua nga vetë stafi i kinemasë. Disa menduan se ishte shaka nga kinemaja por të tjerë e kutpuan ‘pikanten’./qiriu.net