• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Justin Biber emër i ndaluar për familjen Kardashian

Familja Kardashian reportohet të ketë vendosur të mos flasë rreth Justin Bieber në festën ekskluzive të Krishtlindjeve. Sipas “Hollywood.com”, këngëtari i hitit “What Do You Mean” është cilësuar si emri që nuk duhet të përmendet në festën e familjes së famshme.

Ky vendim është marrë sepse Kourtney Kardashian, e cila përflitet se ka patur një flirt me Justin, nuk dëshiron që të përforcojë më tej spekulimet rreth një marrëdhënie mes saj dhe këngëtarit.

Justin nuk ka qënë i ftuar në këtë festë ekskluzive pavarësisht se konsiderohet një nga të afërmit e familjes së famshme.

just