• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Kastro Zizo së shpejti sërish baba, këngëtari flet për emrin e bebit

Ditën e sotme, në një lidhje ‘skype’ për emisionin “Rreze Dielli” ishte këngëtari Kastro Zizo. Kastro do të bëhet sërish baba dhe teksa fliste për albumin e ri “Karantinë”, foli pak edhe për emrin e bebes. I pyetur nga gazetarja Suada Daci nëse do të jetë një emër i përafërt me Koronavirus apo Covid-19, ashtu si shumë njerëz të gjithë botën po e bëjnë trend vendosjen e emrit të fëmijës së tyre, Kastro me shaka shprehet se është diçka e përafërt. 

Mos më thuaj që bebin do ta quash Covid? 

“Më vjen keq që ma zbulove surprizën, por me pak modifikim, kova. Po cjanë këto. Të gjitha ata që do lindin t ‘ua vëmë turbekuloz apo SIDA”, shprehet me shaka këngëtari. 

Ai shton se emri i bebit është mirëmenduar nga ai dhe nëna e fëmijës dhe zbulon se do jetë një emër me peshë.