• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Këngëtarja shqiptare tregon për lidhjet e saj të dashurisë: Nuk kam pasur asnjë…

Këngëtarja Lori Kaçka të cilën të gjithë e njohim thjesht si Lori ka shuar të gjitha dyshimet për një lidhje të mundshme me ndonjë prej personazheve të njohur.

E ftuar në emisionin “NIN”, e pyetur se me cilin këngëtar ka pasur lidhje, Lori e ka mohuar kategorikisht duke treguar se raportet e saj të dashurisë kanë qenë jashtë muzikës.

“Nuk përzihem me këngëtarë, raportet e mia nuk kanë pasur lidhje me muzikën”- ka thënë Lori.

Një tjetër pyetje që e ka vënë në pozitë të vështirë artisten ka qenë mbi zgjedhjen që duhet të bënte midis Ledrit dhe Getoarit. “Po zgjedh Ledrin sepse më kanë pëlqyer projektet e tij të fundit”- tha këngëtarja.\revistawho.com