• youuinsttaaffccbb
TEST
3, Breaking News, Instant Articles, Lajme

Kujt i kujtohet ‘Kloni’? Me postimin e fundit, Armina do ju kthejë të gjithëve shumë pas në kohë

‘Kloni’ ka qenë një telenovelat më të ndjekura 15 vite më parë. Ndonëse ka kaluar kohë të shumtë janë ata që e kujtojnë periudhën kur qëndronin plot kureshtje përpara televizorit për të parë serinë e radhës të filmit të njohur.

Ditën e sotme ka qenë Armina ajo e cila është kthyer pas në kohë, duke publikuar një foto të diskut me muzikën e ‘Kloni-t’. “Kush e mban mend? E kam këtë ‘cd’ që prej 15 vitesh”, ka shkruar Mevlani krah postimit më të fundit. Me siguri kjo foto i ka kthyer pas në kohë të gjithë ndjekësit e bloggeres, të cilët e kanë ndjekur telenovelën shumë vite më parë.

Megjithatë kjo nuk është hera e parë që Armina tregohet nostalgjike, pasi ajo na ka treguar herë pas here se ruan ende shumë kujtime nga aktivitetet dhe të gjitha pasionet që ka pasur vite më parë. Me siguri pas këtij momenti të shumtë janë ata që do donin të kishin të njëjtin disk si Mevlani, për t’u kthyer pas në kohë edhe njëherë./revisatawho.com