• youuinsttaaffccbb
TEST
Bukuri

Kylie Jenner publikon bashkëpunimin e saj të parë. Mësoni për çfarë bëhet fjalë

Kylie Jenner ka publikuar bashkëpunimin e saj të parë të Kylie Cosmetics. 19 vjeçarja ka bashkëpunuar me motrën e saj Khloe Kardashian në një linjë të re buzëkuqesh e cila quhet “Koko Kollection”. Seti konsiston në 4 buzëkuqe të krijuara nga Khloe dhe të paketuara në tuba ngjyrë ari. Janë 3 ngjyra mat dhe një me shkëlqim. Ngjyrat mat janë një ngjyrë vishnje që quhet Gorg, një ngjyrë rozë e ndezur që quhet Okurrr dhe një ngjyrë nude që quhet Khlo$. Buzëkuqi me shkëlqim është ngjyrë pink me xixa dhe quhet Damn Gina.”Shikoni sa i bukur është Koko Kollection”-tha Kylie në Snapchat. “Ky është një nga projektet e mia të preferuara dhe Khloe ke bërë një punë kaq të mirë.” Kylie vuri në dukje se koleksioni shkon në 40$. Hidhini një sy buzëkuqeve nga bashkëpunimi i Kylie-t dhe Khloe-s:

screenshot_2

screenshot_3

screenshot_5

screenshot_8

screenshot_6