• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles

Nata e Krishtlindjeve, ja si e kanë kaluar VIP-at shqiptarë

Personazhe të njohur të ‘showbiz-it’ shqiptar kanë festuar natën e kaluar Krishtlindjet. Ata kanë ndarë me publikun foto të ndryshme nga atmosfera festive, ku kryefjala kan qenë dritat dhe ngjyrat. Të rehatuar pranë familjarëve të tyre, ky ka qenë imazhi që na kanë përcjellë. Brenda apo jashtë vendit duket se i kanë shijuar ne maksimum.