• youuinsttaaffccbb
TEST
2, Breaking News, Instant Articles, Lajme

Në mes të New York-ut, Emina Cunmulaj drekon në restorant me këngët e artistëve shqiptarë

Emina Cunmulaj është një nga figurat më të dashura për publikun shqiptar dhe kjo për shkak të thjeshtësisë që ka treguar herë pas here në daljet e saj publike. Së fundmi ajo ka ndarë me të gjithë ndjekësit disa video ku duket se po drekon në një restorant në New York me këngët e Gashi-t, Dafina Zeqiri-t dhe Ledri Vulës. Ish-modelja nuk ka nguruar t’i etiketojë artistët në postim dhe t’i tregojë se ku ndodhet.

Mesa duket këngët e tyre nuk dëgjohen vetëm brenda Shqipërisë dhe këtë e ka treguar Emina më së miri. Kujtojmë se Cunmulaj ka publikuar herë pas here video të ndryshme ku ka treguar mbështetjen e saj për të gjithë këngëtarët shqiptarë./revistawho.com